Join the future techforce

Stolarz miejsca pracy

Terneuzen Diverse VMBO/LBO 450 - 460 Starter (< 1 jaar werkervaring)

Czy jesteś doświadczonym stolarzem i szukasz pracy przy długoterminowego projekcie? Nasz klient to ekspert i lider w branży prefabrykowanych elementów dachu. Byli jedynym twórcą i wynalazcą tej specjalnej konstrukcji dachowej. Prowadzenie i podejmowanie wyzwań to część DNA firmy.

Scroll verder

Wat ga je doen?

• Jako stolarz miejsca pracy pracujesz razem z zespołem doświadczonych rzemieślników nad produkcją kompletnych prefabrykowanych dachów i okien mansardowych w naszej fabryce w Hulst.

• Otrzymujesz zamówienia pracy od Brygadzisty (takie jak plany pracy, szkice i/lub instrukcje).

• Ty sprawdzasz, czy zamówienia pracy, materiały i (wymagane) narzędzia są kompletne i bezpieczne do pracy. Wszelkie niezgodności muszą być natychmiast zgłoszone Brygadziście / Kontrahentowi.

• Wykonujesz autonomicznie działania, takie jak czytanie rysunków technicznych, zajmowanie się wymiarowaniem oraz montażem konstrukcji dachowych

• Po ukończeniu zgłaszasz swoje zamówienia pracy Brygadziście, który następnie weryfikuje pracę pod względem standardów jakości

Wat kun je van ons verwachten?

• Płaca tygodniowa 450,00-460,00 €/tydzień

• 25 wolnych dni/ rok

• 8,33% płatności za dni wolny

• Naliczanie emerytury po 8 tygodniach zatrudnienia

• Mieszkanie i ubezpieczenie zdrowotne

• Samochód firmowy

• Przyjemne i przyjazne środowisko pracy

• Miła premia 350,00 € netto, jeśli polecisz nowego pracownika

Waar ga je werken?

Mamy różnych klientów, od małych do dużych, od prywatnych do rządowych. Razem określamy, jakie są twoje potrzeby i zapewniamy odpowiednim klientów oraz staramy się o idealne dopasowanie. Czy jesteś stolarzem, którego poszukujemy w Maintec? Nie czekaj dłużej i zgłoś się!

Wat verwachten wij van jou?

• Jesteś doświadczonym stolarzem

• dobrze, jeśli masz prawo jazdy (nie wymagane)

• Masz wysoki poziom Angielskiego

• Umiesz być częścią zespołu

Vragen over deze vacature?

Szilárd Kristóf Kovács

Neem contact op met

Recruiter

Laten we samen onze krachten bundelen

Maintec is een collectief van gemotiveerde vakspecialisten. Wij begrijpen de wereld van techniek als geen ander. We zitten er middenin. Wij zien wat er in de markt gebeurt. ie ons niet als het zoveelste uitzendbureau of detacheerder. Wij zijn op de eerste plaats namelijk ‘werkgever’. Onze mensen zijn geen ‘kandidaten’. Ze zijn collega’s.

Ontdek Maintec voor jou