Join the future techforce

Pracownik produkcji

Eindhoven Diverse VMBO/LBO 390 - 420 Junior (1 - 3 jaar werkervaring)

Czy lubisz technologię? Czy jesteś kimś, kto nie boi się zakasać rękawy i przyjąć na siebie różne zadania, więc to stanowisko jest dla ciebie! Jako pracownik produkcji jesteś odpowiedzialny za odpowiednią implementację swojego wkładu w cały proces produkcji.

Scroll verder

Wat ga je doen?

Szukamy kandydatów do pracy przy produkcji, którzy mogą pracować w grupie, ale i również indywidualnie, ludzi którzy mogą pracować w zautomatyzowanej fabryce, mówią po Angielsku na poziomie B1 / B2 i mają prawo jazdy, a to będzie należeć do twoich zadań

• Instalacja, sprawdzanie i obsługa maszyn

• Kontrola jakości materiałów i produktów

• Sprzątanie i uporządkowanie miejsca pracy

• Dzielenie się sugestiami odnośnie ulepszeń na rozmowach grupowych

Wat kun je van ons verwachten?

• Pensja 12,75 € godzinę, dodatek od zmiany 115% (pieniadze wakacyjne i urlopowe odkladane osobno)

• Pewność pracy co najmniej 40 godzin w tygodniu

• Pewność pracy przez dłuższy okres czasu

• System emerytalny po 8 tygodniach zatrudnienia

• Zakwaterowanie, transport i ubezpieczenie zdrowotne organizowane przez Maintec

• Tygodniowy system płac

• Nieoficjalna atmosfera pracy

• Nowoczesne techniki

• Premia, jeśli polecisz nowego pracownika

Waar ga je werken?

Nasz klient to nowoczesna, średniej wielkości firma, która projektuje, rozwija, sprzedaje, produkuje i instaluje systemy drzwi wewnętrznych. Proces produkcji charakteryzuje się wysokim stopniem automatyzacji. Na różnych gałęziach produkowane są: zestawy drzwi, stylowe/lakierowane drzwi, drzwi HPL, stalowe drzwi, drewniane ramy okienne, systemy drzwi przesuwanych, zawiasy.

Prawdziwi profesjonaliści, którzy są dumni ze swojej pracy: a twoi przyszli współpracownicy. Jesteśmy szczęśliwi, że wspieramy tą branżę. Na przykład, przez wielki i nowoczesny park maszyn. Dajemy ci przestrzeń, abyś pokazał co potrafisz, a zarazem możesz liczyć na jasne wskazówki i możliwość szkolenia. Oferujemy to naszym wszystkim 450 pracownikom. A może i tobie niedługo?

Wat verwachten wij van jou?

Dobrze, jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku i czujesz się w środowisku produkcji jak w domu.

• Masz doświadczenie z zautomatyzowanymi systemami

• Jesteś praktyczny i lubisz pracować rękoma

• Lubisz pracować w zespole

• Masz prawo jazdy

• Dobrze mówisz po Angielsku

Vragen over deze vacature?

Aneta van Herwijnen

Neem contact op met

Recruiter

Laten we samen onze krachten bundelen

Maintec is een collectief van gemotiveerde vakspecialisten. Wij begrijpen de wereld van techniek als geen ander. We zitten er middenin. Wij zien wat er in de markt gebeurt. ie ons niet als het zoveelste uitzendbureau of detacheerder. Wij zijn op de eerste plaats namelijk ‘werkgever’. Onze mensen zijn geen ‘kandidaten’. Ze zijn collega’s.

Ontdek Maintec voor jou