Join the future techforce

Pracownik produkcji

Eindhoven Diverse VMBO/LBO 345 - 380 Starter (< 1 jaar werkervaring)

Firma zajmująca się produkcją w pełni spersonalizowanych paczek przemysłowych z różnych materiałów, takich jak drewno, karton, płyta, szuka pracownika produkcji do pracy w dziale drewna i kartonu, preferowane doświadczenie w tym typie pracy. Czy jesteś tą osobą? Nie czekaj dłużej!

Scroll verder

Wat ga je doen?

Jako pracownik produkcji w dziale drewna i kartonu, masz wiele działań, gdzie ważna jest współpraca. I wykonujesz działania takie jak:

• Produkcja tektury falistej i pakowanie drewna

• Kontrola pakowania podczas produkcji

• Wykonywanie planowania produkcji

• Czytanie rysunków i przepisów produkcji

• Operowanie i dostosowywanie maszyn

• Porządek i schludność w miejscu pracy

• Bezpieczna praca

• Do wykonywania pracy wykorzystywane są maszyny i wewnętrzne środki transportu

Wat kun je van ons verwachten?

• Pensji 11,72 euro brutto, (pieniadze wakacyjne i dodatki urlopowe odkladane osobno).

• Pewność pracy przez dłuższy okres czasu.

• Zakwaterowanie, transport i ubezpieczenie zdrowotne organizowane przez Maintec.

• Tygodniowy system płac.

• Przyjemna atmosfera pracy z miłymi współpracownikami.

• System emerytalny po 8 tygodniach zatrudnienia,

• Praca w firmie, gdzie jakość to najwyższa wartość,

• Premia, jeśli polecisz nowego pracownika.

Waar ga je werken?

W mentalności klientów znajdziesz: brak nonsensu, dostępne zarządzanie skupione na usłudze i otwartości firmy. Mamy zakres różnych klientów. Od małych do dużych. Od prywatnych do państwowych. Razem określamy, jakie są twoje potrzeby i zapewniamy odpowiednim klientów oraz staramy się o „idealne dopasowanie. „Czy jesteś pracownikiem produkcji, którego poszukujemy w Maintec? Nie czekaj dłużej i zgłoś się!

Wat verwachten wij van jou?

Pracownik z elastycznym podejściem, praktycznym nastawieniem i skupionym na kliencie. Gracz zespołowy, który jest niezależny, dokładny oraz praktyczny.

• Dobrze, jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Jesteś entuzjastyczny i możesz pracować niezależnie, jak i w zespole.

• Masz prawo jazdy.

• Mówisz po Angielsku.

Vragen over deze vacature?

Aneta van Herwijnen

Neem contact op met

Recruiter

Laten we samen onze krachten bundelen

Maintec is een collectief van gemotiveerde vakspecialisten. Wij begrijpen de wereld van techniek als geen ander. We zitten er middenin. Wij zien wat er in de markt gebeurt. ie ons niet als het zoveelste uitzendbureau of detacheerder. Wij zijn op de eerste plaats namelijk ‘werkgever’. Onze mensen zijn geen ‘kandidaten’. Ze zijn collega’s.

Ontdek Maintec voor jou