Join the future techforce

Pracownicy produkcji

`s-Hertogenbosch Diverse MBO 315 - 425 Junior (1 - 3 jaar werkervaring)

Specjalista w współtworzeniu i produkcji produktów wegetariański i wegańskich, szuka pracowników produkcji do działu mieszania produktu. Nasz klient otworzył swoją działalność jako rzeźnik w śródmieściu Oss w 1975 roku, a z czasem urósł do specjalisty w rozwoju i produkcji przepysznych składników posiłków, przekąsek i składników wegetariańskich oraz wegańskich. Czy chcesz wziąć udział w tej rosnącej organizacji z miłymi pracownikami? Możesz szybka zacząć w Dziale Produkcji, sercu organizacji.

Scroll verder

1

Wat ga je doen?

Zadanie polega na mieszaniu odpowiednich składników, które są wykorzystywane do produkcji żywności. Intensywna praca fizyczna, ponieważ składniki są magazynowane w paczkach 25kg. Jest to stanowiska na pełen etat w 2 zmianach, zaczynając w Niedzielę wieczorem 22.00 do 06.15, a następnie 06.00 do 14.15 druga zmiana. Razem ze swoimi współpracownikami jesteś odpowiedzialny za mieszanie składników i sprawdzasz wszystkie ważone produkty oraz przepisy produkcji.

Wat kun je van ons verwachten?

• Pensja pomiędzy 10,67-13,55 € brutto na godzinę (zależnie od doświadczenia) plus dodatek od zmiany 14% ( pieniadze wakacyjne i dodatek zmianowy odkladane osobno)

• Pewność pracy co najmniej 40 godzin w tygodniu

• Pewność pracy przez dłuższy okres czasu (możliwość przejścia na bezpośrednie zatrudnienie u klienta)

• Zakwaterowanie, transport i ubezpieczenie zdrowotne organizowane przez Maintec.

• Tygodniowy system płac.

• System emerytalny po 8 przepracowanych tygodniach

• Przyjemna atmosfera pracy z miłymi współpracownikami.

• Premia, jeśli polecisz nowego pracownika

Waar ga je werken?

Mamy zakres różnych klientów. Od małych do dużych. Od prywatnych do państwowych. Razem określamy, jakie są twoje potrzeby i zapewniamy odpowiednim klientów oraz staramy się o „idealne dopasowanie. „Czy jesteś pracownikiem produkcji, którego poszukujemy w Maintec? Nie czekaj dłużej i zgłoś się!

Wat verwachten wij van jou?

• Dobrze, jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku

• Nie wymagane, ale preferowane jest doświadczenie przy produkcji żywności

• Fizycznie silny

• Jesteś przygotowany do pracy na zmiany

• Jesteś entuzjastyczny i możesz pracować niezależnie, jak i w zespole

• Masz prawo jazdy

• Dobrze mówisz po Angielsku

Vragen over deze vacature?

Aneta van Herwijnen

Neem contact op met

Recruiter

Laten we samen onze krachten bundelen

Maintec is een collectief van gemotiveerde vakspecialisten. Wij begrijpen de wereld van techniek als geen ander. We zitten er middenin. Wij zien wat er in de markt gebeurt. ie ons niet als het zoveelste uitzendbureau of detacheerder. Wij zijn op de eerste plaats namelijk ‘werkgever’. Onze mensen zijn geen ‘kandidaten’. Ze zijn collega’s.

Ontdek Maintec voor jou