Join the future techforce

Krawiec/tapicer

Eindhoven Diverse MBO 340 - 360 Junior (1 - 3 jaar werkervaring)

Czy chcesz pracować w wiodącej firmie w polu zszywania i tapicerowania na podstawie projektu? Czy masz doświadczenie z przemysłowymi maszynami do szycia? Więc to ciebie szukamy!

Scroll verder

Wat ga je doen?

Z nami ukończysz różne zadania i będziesz mieć wiele możliwości rozwinięcia swoich umiejętności. Dodatkowo, możesz oczekiwać takich działań w ciągu dnia.

• Wykonanie zamówień zszywania i tapicerowania,

• Wykonywanie prac z użyciem odpowiednich maszyn i urządzeń. Konfiguracja działania maszyn

• Układać i odkładać produkty

• Sprawdzać jakość lub sortować produkty

• Czyszczenie maszyny

Wat kun je van ons verwachten?

Dodatkowo do inspirującego środowiska pracy i atmosfery, oferujemy:

Wymagające i niezależne stanowisko

• Pensja 11,00/12,00 € brutto za godzinę

• Pewność pracy co najmniej 32 godzin w tygodniu

• Pewność pracy przez dłuższy okres czasu

• Zakwaterowanie transport i ubezpieczenie zdrowotne organizowane przez Maintec.

• Tygodniowy system płac

• System emerytalny po 8 przepracowanych tygodniach

• Praca w firmie, gdzie jakość to najwyższa wartość!

• Premia, jeśli polecisz nowego pracownika

Waar ga je werken?

W wiodącej firmie zajmującej się niestandardowym zszywaniem i tapicerowaniem? Współpracując z klientami z różnych sektorów, takich jak: Motoryzacja, Obrona, Przemysł, Sport i żeglarstwo, Opieka i dobrobyt, Projektowanie i wnętrza.

Każdy materiał wymaga osobnego traktowania. Dlatego praca jest przeprowadzana na szerokiej gammie maszyn, aby dało się zszyć materiały:

• Szybkie maszyny do szycia o pojedynczym i o wielu podajnikach

• Maszyny do brezentu, sztucznej skóry i rozciągliwego materiału

• Komputerowo sterowane maszyny schematów do zszywania pasów mocujących

• Maszyny do haftu krzyżowego, blokowania i obrzynania

Wat verwachten wij van jou?

• Dobrze, jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Umiejętności języka Angielskiego na poziomie komunikatywnym

• Prawo jazdy wymagane

• Masz elastyczne postawę w pracy i możesz pracować w zespole oraz niezależnie

• Pracujesz bardzo dokładnie i masz wysoki priorytet „bezpiecznej pracy”

• Ważne doświadczenie pracy z przemysłowymi maszynami do szycia.

Vragen over deze vacature?

Aneta van Herwijnen

Neem contact op met

Recruiter

Laten we samen onze krachten bundelen

Maintec is een collectief van gemotiveerde vakspecialisten. Wij begrijpen de wereld van techniek als geen ander. We zitten er middenin. Wij zien wat er in de markt gebeurt. ie ons niet als het zoveelste uitzendbureau of detacheerder. Wij zijn op de eerste plaats namelijk ‘werkgever’. Onze mensen zijn geen ‘kandidaten’. Ze zijn collega’s.

Ontdek Maintec voor jou