Join the future techforce

Hydraulik

Utrecht Installatietechniek MBO 500 - 570 Medior (3 - 5 jaar werkervaring)

Czy jesteś doświadczonym hydraulikiem i szukasz pracy przy nowym projekcie? Firma, dla której będziesz pracować to wielozawodowy monter od 1923 roku, który oferuje dostosowane rozwiązania. Techniczne instalacje są zazwyczaj niewidzialne w budynkach, ale zarazem niepozbywalne. Budynek działa przez zastosowanie odpowiednich środków. Tylko wtedy budynek odżywa. Aby stworzyć idealnie zrównoważony (wewnętrzny) klimat dla każdego użytkownika końcowego to cel końcowy.

Scroll verder

Wat ga je doen?

Hydraulik/monter rur przeprowadza wszystkie działania od zamówień pracy i/lub technicznych rysunków. Takie działania, jak montaż miedzianych, plastikowych lub stalowych rur do zaopatrzenia gazu, wody i drenażu. Hydrualik/monter rur będzie przeprowadzać takie działania, jak wiercenie, zaginanie, piłowanie, itp. oraz będzie konstruować kompletne i czasem skomplikowane systemy rur do zaopatrzenia gazu, wody i drenażu. Wymagane doświadczenie z systemem Mapress (rury miedziany) i plastikowymi rurami HPE Geberit.

Wat kun je van ons verwachten?

• Tygodniowej płatności 550.00-570.00 €/tydzień, zależnie od doświadczenia.

• 25 wolnych dni/ rok

• 8,33% płatności za dni wolny

• Naliczanie emerytury po 8 tygodniach zatrudnienia

• Mieszkanie i ubezpieczenie zdrowotne

• Samochód firmowy

• Przyjemne i przyjazne środowisko pracy

• Miła premia 350,00 € netto, jeśli polecisz nowego pracownika

Waar ga je werken?

Mamy różnych klientów: od mały do dużych, od prywatnych do rządowych. Razem określamy, jakie są twoje potrzeby i zapewniamy odpowiednim klientów oraz staramy się o „idealne dopasowanie”. Czy jesteś hydraulikiem, którego poszukujemy w Maintec? Nie czekaj dłużej i zgłoś się!

Wat verwachten wij van jou?

• Doświadczenia i ekspertyzy w polu hydrauliki

• Prawo jazdy kategorii B

• Masz wysoki poziom Angielskiego

• Umiesz być częścią zespołu

• Masz VCA (możesz również otrzymać przez Maintec)

Vragen over deze vacature?

Szilárd Kristóf Kovács

Neem contact op met

Recruiter

Laten we samen onze krachten bundelen

Maintec is een collectief van gemotiveerde vakspecialisten. Wij begrijpen de wereld van techniek als geen ander. We zitten er middenin. Wij zien wat er in de markt gebeurt. ie ons niet als het zoveelste uitzendbureau of detacheerder. Wij zijn op de eerste plaats namelijk ‘werkgever’. Onze mensen zijn geen ‘kandidaten’. Ze zijn collega’s.

Ontdek Maintec voor jou