Join the future techforce

Operator oddziału produkcji

`s-Hertogenbosch Diverse MBO 360 - 450 Starter (< 1 jaar werkervaring)

Specjalista w współtworzeniu i produkcji produktów wegetariański i wegańskich, szuka pracowników produkcji do działu operatorów produkcji. Nasz klient otworzył swoją działalność jako rzeźnik w śródmieściu Oss w 1975 roku, a z czasem urósł do specjalisty w rozwoju i produkcji przepysznych składników posiłków, przekąsek i składników wegetariańskich oraz wegańskich. Czy chcesz wziąć udział w tej rosnącej organizacji z miłymi pracownikami? Możesz szybka zacząć w Dziale Produkcji, sercu organizacji.

Scroll verder

1

Wat ga je doen?

Upewniasz się, że dobry produkt schodzi z linii produkcji w wielozmianowej operacji. Oznacza to, że operujesz maszynami i przeprowadzasz kontrole jakości. Ze swoim okiem do szczegółów, możesz zauważyć wszelkie nieprawidłowości. Żaden dzień nie jest taki sam dla operatora. W jednej chwili poprawiasz linię produkcji. A w drugiej wystąpił błąd i musisz podać technikowi odpowiednie dane.

Wat kun je van ons verwachten?

• Pensja pomiędzy 12,12-14,42 € brutto na godzinę (zależnie od doświadczenia, plus dodatek od zmiany 14%

• (pieniadze wakacyjne i dodatek urlopowy odkladane odobno)

• Pewność pracy co najmniej 40 godzin w tygodniu

• Zakwaterowanie, transport i ubezpieczenie zdrowotne organizowane przez Maintec.

• Tygodniowy system płac

• Przyjemna atmosfera pracy z miłymi współpracownikami

• Premia, jeśli polecisz nowego pracownika

• Wymagające i niezależne stanowisko

• System emerytalny po 8 przepracowanych tygodniach

Waar ga je werken?

Praca dla tego klienta oznacza innowacyjne i entuzjastyczne towarzystwo z otwartą i spokojną atmosferą oraz gdzie każdy może być sobą. Ludzie na wszystkich poziomach firmy kochają tworzyć przepyszne produkty. Nasz entuzjazm jest widoczny w firmie. Jesteśmy gotowi pójść krok dalej: dla naszych klientów i dla siebie samych. Pracują tu ludzie różnej narodowości i zapewniają dobrą mieszankę. Razem tworzą przyjemną i profesjonalną atmosferę pracy. Czy jesteście operatorami, których poszukujemy w Maintec? Nie czekaj dłużej i zgłoś się!

Wat verwachten wij van jou?

• Chcesz się uczyć (jest to konieczne, ponieważ pierwszy okres jest poświęcony nauce pracy)

• Jesteś przygotowany do pracy w ruchliwym i gorączkowym środowisku i jesteś prawdziwie energicznym człowiekiem

• Dobrze, jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku

• Nie wymagane, ale preferowane jest doświadczenie przy produkcji żywności

• Jesteś przygotowany do pracy na zmiany

• Jesteś entuzjastyczny i możesz pracować niezależnie, jak i w zespole

• Masz prawo jazdy

• Dobrze mówisz po Angielsku

Vragen over deze vacature?

Aneta van Herwijnen

Neem contact op met

Recruiter

Laten we samen onze krachten bundelen

Maintec is een collectief van gemotiveerde vakspecialisten. Wij begrijpen de wereld van techniek als geen ander. We zitten er middenin. Wij zien wat er in de markt gebeurt. ie ons niet als het zoveelste uitzendbureau of detacheerder. Wij zijn op de eerste plaats namelijk ‘werkgever’. Onze mensen zijn geen ‘kandidaten’. Ze zijn collega’s.

Ontdek Maintec voor jou