Solliciteren Log in

Maintec is de beste plek voor vaklieden en leerlingen om banen
in de te vinden.

Neem contact op met Maintec.

Heeft u een vraag of een opmerking voor Maintec en Maintec Vakschool dan kunt u contact opnemen met het HQ Maintec of met één van de Maintec vestigingen of landelijk opererende specialismen.

U kunt ook het contactformulier invullen. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

Onze vestigingen

Nicky Minten
– Operationeel Manager Lokaal Personeel & Internationaal Personeel

+31614820227
nicky.minten@maintec.nl

Jeffrey Zwarts
– Regiomanager

+31612835976
jeffrey.zwarts@maintec.nl

Tjeerd Smeding
– Accountmanager

+31610028486
tjeerd.smeding@maintec.nl

Roxanne Veurman
– Recruiter

+31638910870
roxanne.veurman@maintec.nl

Bobby Abbas
– Recruiter

+31630417335
bobby.abbas@maintec.nl

Abdulrhman Ebraheem
– Stagiair

+31628839040
abdulrhman.ebraheem@maintec.nl

Contact

T: +31 26 443 83 85
E: arnhem@maintec.nl
Meander 701
6825 ME, Arnhem (Nederland)
Route via Google Maps

Mickel Irodikromo
– Regiomanager

+31623099439
mickel.irodikromo@maintec.nl

Nicky Minten
– Operationeel Manager Lokaal Personeel & Internationaal Personeel

+31614820227
nicky.minten@maintec.nl

Daphnie van Deurzen
– Accountmanager

+31612135449
daphnie.van.deurzen@maintec.nl

Renata Spizarna
– Junior Recruiter

+31634562431
renata.spizarna@maintec.nl

Denzel de Kat
– Stagiair Marketing

+31634562430
denzel.de.kat@maintec.nl

Contact

T: +31 40 269 34 33
E: eindhoven@maintec.nl
Looyenbeemd 3b
5652 BH, Eindhoven (Nederland)
Route via Google Maps

Nicky Minten
– Operationeel Manager Lokaal Personeel & Internationaal Personeel

+31614820227
nicky.minten@maintec.nl

Marcelo Malanda
– Regiomanager

+31639273289
marcelo.malanda@maintec.nl

Nick Casanova
– Accountmanager

+31612510395
nick.casanova@maintec.nl

Peter Miedema
– Recruiter

+31628914767
peter.miedema@maintec.nl

Contact

T: +31 50 313 90 18
E: groningen@maintec.nl
Leonard Springerlaan 37
9727 KB, Groningen (Nederland)
Route via Google Maps

Nicky Minten
– Operationeel Manager Lokaal Personeel & Internationaal Personeel

+31614820227
nicky.minten@maintec.nl

Linda Feenstra
– Regiomanager

+31623230302
linda.feenstra@maintec.nl

Jeannette Saelman - Zweed
– Recruiter

+31612135439
jeannette.zweed@maintec.nl

Nienke Bron
– Recruiter

+31628851670
nienke.bron@maintec.nl

Contact

T: +31 513 65 34 34
E: heerenveen@maintec.nl
Businesspark Friesland West 27-E
8447 SL, Heerenveen (Nederland)
Route via Google Maps

Nicky Minten
– Operationeel Manager Lokaal Personeel & Internationaal Personeel

+31614820227
nicky.minten@maintec.nl

Ruben de Jager
– Regiomanager

+31628851669
ruben.de.jager@maintec.nl

Robin Tilroe
– Accountmanager

+31643411953
robin.tilroe@maintec.nl

Stephan Veldman
– Regiomanager

+31651214600
stephan.veldman@maintec.nl

Gideon van Ee
– Recruiter

+31 118 44 01 99
gideon.van.ee@maintec.nl

Contact

T: +31 118 44 01 99
E: vlissingen@maintec.nl
Spuistraat 104
4381 HT, Vlissingen (Nederland)
Route via Google Maps

Tabitha Fennema
– Recruiter

+31648388232
tabitha.fennema@maintec.nl

Annet Feenstra
– Regiomanager

+31623145796
annet.feenstra@maintec.nl

Joyce Kwakernaak
– Accountmanager

+31614837253
joyce.kwakernaak@maintec.nl

Claudia van Veldhuizen
– Recruiter

+31628914758
claudia.van.veldhuizen@maintec.nl

Contact

T: 030 752 59 70
E: zeist@maintec.nl
Dijnselburgerlaan 1-4
3705 LP, Zeist (Nederland)
Route via Google Maps

Martijn de Rooij
– Operationeel Manager Leerbedrijf

+31628490709
martijn.de.rooij@maintec.nl

Tjeska Jansen
– Accountmanager

+31653790922
tjeska.jansen@maintec.nl

Fleur Treurniet
– Accountmanager

+31613070133
fleur.treurniet@maintec.nl

Leonie Daling
– Accountmanager

+31614820232
leonie.daling@maintec.nl

Maresha Molenaar
– Accountmanager

+31634338483
maresha.molenaar@maintec.nl

Cisca Klaassen
– Accountmanager

+31628914760
cisca.klaassen@maintec.nl

Chinouk van den Heuvel
– Accountmanager

+31628839038
chinouk.vandenheuvel@maintec.nl

Contact

T: 088-5252901
E: leerlingen@maintec.nl
Dijnselburgerlaan 1-4
3705 LP, Zeist (Nederland)
Route via Google Maps

Nicky Minten
– Operationeel Manager Lokaal Personeel & Internationaal Personeel

+31614820227
nicky.minten@maintec.nl

Lisette Wesselius
– Regiomanager IDM Eindhoven

+31657547402
lisette.wesselius@maintec.nl

Aneta van Herwijnen
– Recruiter

+31639273302
aneta.van.herwijnen@maintec.nl

Kristóf Szilárd Kovács
– Recruiter

+31618868941
kristof.kovacs@maintec.nl

Greet Deusing
– Accountmanager

+31618868952
greet.deusing@maintec.nl

Mauro Ramalho Sousa Dias
– Support medewerker IDM

+31620842049
mauro.dias@maintec.nl

Nina Borkowska
– Support medewerker IDM

+31614820231
nina.borkowska@maintec.nl

Contact

E: international@maintec.net
Looyenbeemd 3b
5652 BH, Eindhoven (Nederland)
Route via Google Maps

Nicky Minten
– Operationeel Manager Lokaal Personeel & Internationaal Personeel

+31614820227
nicky.minten@maintec.nl

Asja Latos
– Support medewerker IDM

+31638165775
asja.latos@maintec.nl

Johnny Mol
– Accountmanager

+31629098198
johnny.mol@maintec.nl

Wolter Haanskorf
– Accountmanager

+31629395602
wolter.haanskorf@maintec.nl

Tony Stok
– Accountmanager

+31646202488
tony.stok@maintec.nl

Aneta van Herwijnen
– Recruiter

+31639273302
aneta.van.herwijnen@maintec.nl

Kristóf Szilárd Kovács
– Recruiter

+31618868941
kristof.kovacs@maintec.nl

Contact

T: +31 24 373 19 25
E: international@maintec.net
Kerkenbos 1053-L
6546 BB, Nijmegen (Nederland)
Route via Google Maps

Petra Oudhuis
– Recruiter

+31643066771
petra.oudhuis@maintec.nl

Tabitha Fennema
– Recruiter

+31648388232
tabitha.fennema@maintec.nl

Annet Feenstra
– Opleidingscoördinator

+31623145796
annet.feenstra@maintec.nl

Joyce Kwakernaak
– Accountmanager

+31614837253
joyce.kwakernaak@maintec.nl

Martijn de Rooij
– Operationeel Manager Leerbedrijf

+31628490709
martijn.de.rooij@maintec.nl

Claudia van Veldhuizen
– Recruiter

+31628914758
claudia.van.veldhuizen@maintec.nl

Kay Wyckelsma
– Accountmanager

+31634562435
kay.wyckelsma@maintec.nl

Riza Gün
– Opleidingscoördinator

+31634562434
riza.gun@maintec.nl

Contact

T: 030 752 59 70
E: vakschool@maintec.nl
Dijnselburgerlaan 1-4
3705LP, Zeist (Nederland)
Route via Google Maps

Eric Versteegh
– Leermeester autotechniek



Albert van Nieuwenhuizen
– Leermeester fietstechniek



Albert Walda
– Hybride docent techniek



Contact

T: 030 752 59 70
E: vakschool@maintec.nl
Pijlstaartlaan 5A
3704 HS , Zeist (Nederland)
Route via Google Maps

Tom ten Berge
– Leermeester fietstechniek

0612899789

Contact

T: 030 752 59 70
E: vakschool@maintec.nl
Liessentstraat 2 H
5405AG, Uden (Nederland)
Route via Google Maps

Johan Rensing
– CEO

010 790 7200
johan.rensing@maintec.nl

Anne van Ravenstein
– CFO

010 790 7200
anne.van.ravenstein@tecqgroep.com

Ineke ten Hoeve - Boonstoppel
– Directiesecretaresse

010 790 7200
ineke.ten.hoeve@tecqgroep.com

Yasar Erol
– Marketing Manager

010 790 7200
yasar.erol@maintec.nl

Samia Hajar
– Employer Branding Marketeer

+31681058407
samia.hajar@maintec.nl

Kelly Schmitz
– HR Manager

010 790 7200
kelly.schmitz@maintec.nl

Gerwin Aldus
– Medewerker HR

010 790 7200
gerwin.aldus@maintec.nl

Jyvany Rood
– HR Businesspartner

+31634562432
jyvany.rood@tecqgroep.com

Edwin Roest
– Financial Controller Functioneel

+31628839053
edwin.roest@tecqgroep.com

Alex Nagelhout
– Business Controller

+31613614048
alex.nagelhout@maintec.nl

Angela Ramfulsing
– Administrateur

010 790 7200
angela.ramfulsing@maintec.nl

Lukrecija Vukovic
– Administrateur

010 790 7200
lukrecija.vukovic@teqoia.com

Kirsten Stuiver
– Manager Backoffice

+31 88 525 29 50
kirsten.stuiver@maintec.nl

Nicky Minten
– Operationeel Manager Lokaal Personeel & Internationaal Personeel

+31614820227
nicky.minten@maintec.nl

Kim van Eck
– Senior Backoffice

0681058410
kim.van.eck@maintec.nl

Tessa Lavooij
– Backoffice

0628839037
tessa.lavooij@teqoia.com

Mabel ten Berge
– Backoffice

0628849790
mabel.ten.berge@teqoia.com

Martijn de Rooij
– Operationeel Manager vakschool

+31628490709
martijn.de.rooij@maintec.nl

Melanie van Zanten
– Backoffice

+31 88 525 29 50
melanie.van.zanten@maintec.nl

Shanna Knegt
– Backoffice

+31 88 525 29 50
shanna.knegt@maintec.nl

Mariame Gamal
– Backoffice

+31634562429
mariame.gamal@maintec.nl

Ton ten Brink
– Applicatiebeheerder

+31650245799
ton.ten.brink@tecqgroep.com

Bennie de Leest
– IT support medewerker

0614309366
bennie.de.leest@tecqgroep.com

Bram de Meijer
– Administrateur A.I.


bram.de.meijer@tecqgroep.com

Contact

T: 010 790 7200
E: info@maintec.nl
Kopenhagen 5D
2993 LL , Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps