Log in

Maintec is de beste plek voor vaklieden en leerlingen om banen
in de te vinden.

Neem contact op met Maintec.

Heeft u een vraag of een opmerking voor Maintec, Maintec Automotive en/of Maintec Bikeflex, dan kunt u contact opnemen met het HQ Maintec of met één van de Maintec vestigingen of landelijk opererende specialismen.

U kunt ook het contactformulier invullen. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

Onze vestigingen

Jeffrey Zwarts
– Regiomanager

+31612835976
jeffrey.zwarts@maintec.nl

Tjeerd Smeding
– Accountmanager

+31610028486
tjeerd.smeding@maintec.nl

Roxanne Veurman
– Accountmanager

+31638910870
roxanne.veurman@maintec.nl

Contact

T: +31 26 443 83 85
E: arnhem@maintec.nl
Meander 701
6825 ME, Arnhem (Nederland)
Route via Google Maps

Mickel Irodikromo
– Regiomanager

+31623099439
mickel.irodikromo@maintec.nl

Daphnie van Deurzen
– Accountmanager

+31612135449
daphnie.van.deurzen@maintec.nl

Contact

T: +31 40 269 34 33
E: eindhoven@maintec.nl
Looyenbeemd 3b
5652 BH, Eindhoven (Nederland)
Route via Google Maps

Marcelo Malanda
– Regiomanager

+31639273289
marcelo.malanda@maintec.nl

Nick Casanova
– Accountmanager

+31612510395
nick.casanova@maintec.nl

Peter Miedema
– Recruiter

+31628914767
peter.miedema@maintec.nl

Contact

T: +31 50 313 90 18
E: groningen@maintec.nl
Leonard Springerlaan 37
9727 KB, Groningen (Nederland)
Route via Google Maps

Linda Feenstra
– Regiomanager

+31623230302
linda.feenstra@maintec.nl

Jeannette Saelman - Zweed
– Projectmanager

+31612135439
jeannette.zweed@maintec.nl

Mikki Boulonois
– Projectmanager

+31639273301
mikki.boulonois@maintec.nl

Contact

T: +31 513 65 34 34
E: heerenveen@maintec.nl
Businesspark Friesland West 27-E
8447 SL, Heerenveen (Nederland)
Route via Google Maps

Stephan Veldman
– Manager Large Accounts

+31651214600
stephan.veldman@maintec.nl

Charmey Koemans
– Recruiter

+31634338490
charmey.koemans@maintec.nl

Orestis Katsivelis
– Regiomanager

+31643411967
orestis.katsivelis@maintec.nl

Contact

T: +31 118 44 01 99
E: vlissingen@maintec.nl
Spuistraat 104
4381 HT, Vlissingen (Nederland)
Route via Google Maps

Martijn de Rooij
– Manager Leren & Werken

+31628490709
martijn.de.rooij@maintec.nl

Tjeska Jansen
– Account- & Kwaliteitsmanager Leren & Werken

+31653790922
tjeska.jansen@maintec.nl

Fleur Treurniet
– Accountmanager Leren & Werken

+31613070133
fleur.treurniet@maintec.nl

Leonie Daling
– Accountmanager Leren & Werken

+31614820232
leonie.daling@maintec.nl

Maresha Molenaar
– Accountmanager Leren & Werken

+31634338483
maresha.molenaar@maintec.nl

Cisca Klaassen
– Accountmanager Leren & Werken

+31628914760
cisca.klaassen@maintec.nl

Contact

T: 088-5252901
E: leerlingen@maintec.nl
Dijnselburgerlaan 1-4
3705 LP, Zeist (Nederland)
Route via Google Maps

Nicky Minten
– Regiomanager

+31614820227
nicky.minten@maintec.nl

Aneta van Herwijnen
– Recruiter

+31639273302
aneta.van.herwijnen@maintec.nl

Kristóf Szilárd Kovács
– Recruiter

+31618868941
kristof.kovacs@maintec.nl

Greet Deusing
– Accountmanager

+31618868952
greet.deusing@maintec.nl

Lisette Wesselius
– Accountmanager

+31657547402
lisette.wesselius@maintec.nl

Mauro Dias
– Coördinator

+31620842049
mauro.dias@maintec.nl

Contact

T:
E: international@maintec.net
Looyenbeemd 3b
5652 BH, Eindhoven (Nederland)
Route via Google Maps

Nicky Minten
– Regiomanager

+31614820227
nicky.minten@maintec.nl

Asja Latos
– Coördinator

+31638165775
asja.latos@maintec.nl

Johnny Mol
– Accountmanager

+31629098198
johnny.mol@maintec.nl

Wolter Haanskorf
– Accountmanager

+31629395602
wolter.haanskorf@maintec.nl

Tony Stok
– Accountmanager

+31646202488
tony.stok@maintec.nl

Aneta van Herwijnen
– Recruiter

+31639273302
aneta.van.herwijnen@maintec.nl

Kristóf Szilárd Kovács
– Recruiter

+31618868941
kristof.kovacs@maintec.nl

Contact

T: +31 24 373 19 25
E: international@maintec.net
Kerkenbos 1053-L
6546 BB, Nijmegen (Nederland)
Route via Google Maps

Petra Oudhuis
– Projectmanager

+31643066771
petra.oudhuis@maintec.nl

Tabitha Fennema
– Jr. Projectmanager

+31648388232
tabitha.fennema@bikeflex.nl

Annet Feenstra
– Opleidingscoördinator

+31623145796
annet.feenstra@bikeflex.nl

Joyce Kwakernaak
– Projectmanager

+31614837253
joyce.kwakernaak@bikeflex.nl

Martijn de Rooij
– Manager Leren & Werken

+31628490709
martijn.de.rooij@maintec.nl

Claudia van Veldhuizen
– Jr. recruiter BBL

+31628914758
claudia.van.veldhuizen@maintec.nl

Contact

T: 030 752 59 70
E: vakschool@maintec.nl
Dijnselburgerlaan 1-4
3705LP, Zeist (Nederland)
Route via Google Maps

Eric Versteegh
– Leermeester autotechniek



Albert Nieuwenhuizen
– Leermeester fietstechniek



Albert Walda
– Leermeester ventilatietechniek



Contact

T: 030 752 59 70
E: praktijkschool@maintec.nl
Pijlstaartlaan 5A
3704 HS , Zeist (Nederland)
Route via Google Maps

Tom ten Berge
– Leermeester fietstechniek

0612899789

Contact

T: 030 752 59 70
E: praktijkschool@maintec.nl
Liessentstraat 2 H
5405AG, Uden (Nederland)
Route via Google Maps

Johan Rensing
– Algemeen Directeur

010 790 7200
johan.rensing@maintec.nl

Yasar Erol
– Marketing Manager

010 790 7200
yasar.erol@maintec.nl

Leon Verhorst
– Online Marketeer

010 790 7200
leon.verhorst@maintec.nl

Kelly Schmitz
– HR Manager

010 790 7200
kelly.schmitz@maintec.nl

Gerwin Aldus
– HR medewerker

+31 88 525 29 50
gerwin.aldus@maintec.nl

Alex Nagelhout
– Financieel Manager

+31613614048
alex.nagelhout@maintec.nl

Angela Ramfulsing
– Administrateur

010 790 7200
angela.ramfulsing@maintec.nl

Kirsten Stuiver
– Manager Sales Support

+31 88 525 29 50
kirsten.stuiver@maintec.nl

Jeanine Pouw
– Sales Support

+31 88 525 29 50
jeanine.pouw@maintec.nl

Leontien de Booij
– Sales Support

+31 88 525 29 50
leontien.de.booij@maintec.nl

Nina Borkowska
– Sales Support

+31 88 525 29 50
nina.borkowska@maintec.nl

Melanie van Zanten
– Sales Support

+31 88 525 29 50
melanie.van.zanten@maintec.nl

Contact

T: 010 790 7200
E: info@maintec.nl
Kopenhagen 5D
2993 LL , Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps