Inschrijven

Maintec is de beste plek voor vaklieden en leerlingen om banen
in de te vinden.

Neem contact op met Maintec.

Heeft u een vraag of een opmerking voor Maintec, Maintec Automotive en/of Maintec Bikeflex, dan kunt u contact opnemen met het Service Center of met één van de Maintec vestigingen of landelijk opererende specialismen.

U kunt ook het contactformulier invullen. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

Onze vestigingen

Robin Vreeburg
– Regiomanager

+31639273196
robin.vreeburg@maintec.nl

Anouk van der Veen
– Accountmanager

+31614486223
anouk.van.der.veen@maintec.nl

Contact

T: +31 88 52 52 920
E: amsterdam@maintec.nl
Hogehilweg 8
1101 CC, Amsterdam (Nederland)
Route via Google Maps

Jeffery Zwarts
– Regiomanager

+31612835976
jeffrey.zwarts@maintec.nl

Tjeerd Smeding
– Accountmanager

+31610028486
tjeerd.smeding@maintec.nl

Herald Groen
– Accountmanager

+31639005127
herald.groen@maintec.nl

Emily Barkat
– Projectmanager

+31614486226
emily.barkat@maintec.nl

Odette Mourik
– Projectmanager

+31653363183
odette.mourik@maintec.nl

Contact

T: +31 26 443 83 85
E: arnhem@maintec.nl
Meander 701
6825 ME, Arnhem (Nederland)
Route via Google Maps

Paul van Wilgenburg
– Manager Automotive

+31610008648
paul.van.wilgenburg@maintec.nl

Petra Oudhuis
– Projectmanager

+31643066771
petra.oudhuis@maintec.nl

Tabitha Fennema
– Jr. Projectmanager

+31648388232
tabitha.fennema@maintec.nl

Eric Versteegh
– Leermeester



Contact

T: +31 88 52 52 910
E: automotive@maintec.nl
Pijlstaartlaan 5A
3704 HS , Zeist (Nederland)
Route via Google Maps

Annet Feenstra
– Opleidingscoördinator

+31623145796
annet.feenstra@bikeflex.nl

Joyce Kwakernaak
– Projectmanager

+31614837253
joyce.kwakernaak@bikeflex.nl

Contact

T: 030 – 752 59 70
E: info@bikeflex.nl
Dijnselburgerlaan 1-4
3705 LP, Zeist (Nederland)
Route via Google Maps

Mickel Irodikromo
– Regiomanager

+31623099439
mickel.irodikromo@maintec.nl

Daphnie van Deurzen
– Accountmanager

+31612135449
daphnie.van.deurzen@maintec.nl

Joachim Pattiruhu
– Projectmanager

+31614486231
joachim.pattiruhu@maintec.nl

Contact

T: +31 40 269 34 33
E: eindhoven@maintec.nl
Looyenbeemd 3b
5652 BH, Eindhoven (Nederland)
Route via Google Maps

Marcelo Malanda
– Regiomanager

+31639273289
marcelo.malanda@maintec.nl

Nick Casanova
– Accountmanager

+31612510395
nick.casanova@maintec.nl

Jasmijn Dennink
– Projectmanager

+31639272682
jasmijn.dennink@maintec.nl

Contact

T: +31 50 313 90 18
E: groningen@maintec.nl
Leonard Springerlaan 37
9727 KB, Groningen (Nederland)
Route via Google Maps

Linda Feenstra
– Regiomanager

+31623230302
linda.feenstra@maintec.nl

Jeannette Saelman - Zweed
– Projectmanager

+31612135439
jeannette.zweed@maintec.nl

Angela de Ruiter
– Projectmanager

+31614486236
angela.de.ruiter@maintec.nl

Contact

T: +31 513 65 34 34
E: heerenveen@maintec.nl
Businesspark Friesland West 27-E
8447 SL, Heerenveen (Nederland)
Route via Google Maps

Mauro Dias
– Coördinator IDM

+31620842049
mauro.dias@maintec.nl

Lisette Wesselius
– Accountmanager

+31657547402
lisette.wesselius@maintec.nl

Contact

T: +31402350799
E: international@maintec.net
Looyenbeemd 3b
5652 BH, Eindhoven (Nederland)
Route via Google Maps

Nicky Minten
– Regiomanager

+31614820227
nicky.minten@maintec.nl

Asja Latos
– Coördinator IDM

+31638165775
asja.latos@maintec.nl

Johnny Mol
– Accountmanager

+31629098198
johnny.mol@maintec.nl

Wolter Haanskorf
– Accountmanager

+31629395602
wolter.haanskorf@maintec.nl

Tony Stok
– Accountmanager

+31646202488
tony.stok@maintec.nl

Aneta van Herwijnen
– Recruiter

+31639273302
aneta.van.herwijnen@maintec.nl

Contact

T: +31 24 373 19 25
E: international@maintec.net
Kerkenbos 1053-L
6546 BB, Nijmegen (Nederland)
Route via Google Maps

Martijn de Rooij
– Manager Leren & Werken

+31628490709
martijn.de.rooij@maintec.nl

Tjeska Jansen
– Account- & Kwaliteitsmanager Leren & Werken

+31653790922
tjeska.jansen@maintec.nl

Fleur Treurniet
– Accountmanager Leren & Werken

+31613070133
fleur.treurniet@maintec.nl

Leonie Daling
– Accountmanager Leren & Werken

+31614820232
leonie.daling@maintec.nl

Contact

T: 088-5252901
E: leerlingen@maintec.nl
Dijnselburgerlaan 1-4
3705 LP, Zeist (Nederland)
Route via Google Maps

Hassan Kabal
– Regiomanager

+31630384454
hassan.kabal@maintec.nl

Charifa El Hamouni
– Projectmanager

+31639005116
charifa.elhamouni@maintec.nl

Brandon Singh
– Stagiair

+31102150559
brandon.singh@maintec.nl

Contact

T: +31 10 215 05 59
E: rotterdam@maintec.nl
K.P. van der Mandelelaan 100
3062 MB, Rotterdam (Nederland)
Route via Google Maps

Arno Buist
– Operationeel Directeur - Noord

+31622462930
arno.buist@maintec.nl

Christian van der Heijden
– Operationeel Directeur - Zuid

+31683331705
christian.van.der.heijden@maintec.nl

Johan Rensing
– Operationeel Directeur Leren & Werken

+31622947525
johan.rensing@bikeflex.nl

Alex Nagelhout
– Financieel Manager

+31613614048
alex.nagelhout@maintec.nl

Eelco van der Wegen
– Administrateur

010 790 7260
eelco.van.der.wegen@maintec.nl

Rumeysa Sahin
– Administratief Medewerkster

010 790 7260
rumeysa.sahin@maintec.nl

Lysanne Tuchscherer
– HR Manager

010 790 7260
lysanne.tuchscherer@maintec.nl

Claudia Sol
– HR Medewerker

010 790 7260
claudia.sol@maintec.nl

Cora de Groot
– Job Coach

+31612510837
cora.de.groot@maintec.nl

Yasar Erol
– Marketing Manager

010 790 7260
yasar.erol@maintec.nl

Tessa Rijken
– Recruitment Marketeer

010 790 7260
tessa.rijken@maintec.nl

Chantal van Sprang
– Manager Sales Support

+31 88 525 29 50
chantal.van.sprang@maintec.nl

Annerie Meijer
– Sales support

+31 88 525 29 50
annerie.meijer@maintec.nl

Daniëlle van Harn
– Sales support

+31 88 525 29 50
danielle.van.harn@maintec.nl

Ilse Loois
– Sales support

+31 88 525 29 50
ilse.loois@maintec.nl

Ilse van Doeselaar
– Sales support

+31 88 525 29 50
ilse.van.doeselaar@maintec.nl

Kubra Celik
– Sales support

+31 88 525 29 50
kubra.celik@maintec.nl

Sandra Schouten
– Sales support

+31 88 525 29 50
sandra.warmels@maintec.nl

Nina Borkowska
– Sales Support

+31 88 525 29 50
nina.borkowska@maintec.nl

Contact

T: 010 790 7200
E: info@maintec.nl
Kopenhagen 5D
2993 LL , Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps

Hakan Metin
– Regiomanager

+31651214996
hakan.metin@maintec.nl

Stephan Veldman
– Regiomanager

+31651214600
stephan.veldman@maintec.nl

Bart Tramper
– Accountmanager

+31612776068
bart.tramper@maintec.nl

Jeroen Dijker
– Accountmanager

+31612758144
jeroen.dijker@maintec.nl

Ralph van Sluijs
– Accountmanager

+31651214730
ralph.van.sluijs@maintec.nl

Noes Seitte
– Projectmanager

+31639005115
noes.seitte@maintec.nl

Rens Niehe
– Projectmanager

+31657581708
rens.niehe@maintec.nl

Contact

T: +31 118 44 01 99
E: vlissingen@maintec.nl
Spuistraat 104
4381 HT, Vlissingen (Nederland)
Route via Google Maps